תיקון שטיחים בירושלים, שטיחים פרסיים, ניקוי ותיקון שטיחים באיכות

צידי השטיח נקרעו? הצבעים דהו? אם ברשותכם שטיח איכותי אבל פגום, אל תהססו. עם בקשי שטיחים, השטיח הישן יחדש ימיו כקדם לשביעות רצונכם המלאה. מעל 60 שנות ניסיון

תוכן עניינים

תיקון שטיחים בירושלים עם בקשי שטיחים

תיקון שטיחים זורם במשפחה של בקשי שטיחים מזה מספר דורות עוד מהימים שהסבא של הסבא של יגאל חי באפגניסטן. חברתנו מעניקה שירותי תיקון ושחזור לשטיחים מכל הסוגים. 

 • הפרנזים (הציציות) בצידי השטיח נקרעו או נפגמו?
 • השטיח קיבל צורה מעוותת?
 • הצבעים דהו או התערבבו אלה באלה?

אנשי המקצוע של חברת בקשי שטיחים מסייעים –

 • להחזיר את השטיחים למצבם המקורי
 • להפוך אותם ליפים לעין ונעימים לשימוש

לא אחת תיקון שטיחים בא בנוסף לפעולת ניקוי. התיקון והניקוי מבטיחים שהשטיח יחזור לבעליו לא רק שלם ויפה אלא גם נקי וריחני, ממש כמו חדש.

תיקון ושיחזור באופן ידני

 • תיקון שטיחים היא משימה המתבצעת בדרך כלל באופן ידני. 
 • בעל המקצוע משחזר את האריגה המקורית של השטיח על פי המראה ובלי סטיות או קווים שונים. 
 • בכך מובטח כי מראה השטיח לא ישתנה והשחזור יראה כחלק מקורי מהשטיח עצמו. 

בכדי לבצע את העבודה הזו כראוי, יש לפנות לבעל מקצוע מיומן ומנוסה שיהיה מסוגל לעשות שחזור רק על פי מראה עין. את זאת אנו בבקשי שטיחים יכולים להבטיח לכם. 

צוות העובדים שלנו

 • אומני אריגה מנוסים. 
 • עובדים בתחום אריגת השטיחים כבר למעלה מ-40 שנה. 
 • מסוגלים לבצע שחזור ותיקון שטיחים מלא לכל סוג אריגה ולכל שטיח.
 • מחזירים שטיח למראה המקורי שלו. 
 • מסתירים את העובדה כי חלק מהשטיח עבר שחזור.

שחזור ותיקון והשטיח שלכם כמו חדש

במידה ושחזור הקטע הפגום של השטיח יתבצע כראוי, השטיח שלכם יכול להיראות שוב כמו ביום בו רכשתם אותו מהחנות. 

הסוד שמאחורי התיקון המוצלח הוא יכולות השחזור של האורג. במידה והוא בעל מקצוע מנוסה סביר מאד להניח כי הוא יצליח לשחזר באופן מלא ומקורי ולבצע את מלאכת התיקון בהצלחה.

שלבים בביצוע תיקון שטיחים

 • בשלב הראשון מאבחן איש המקצוע של בקשי ניקוי שטיחים את סוג התקלה. 
 • לאחר מכן הוא יצביע על הדרך הטובה ביותר לפתרון הבעיה.
 • השלב הבא הוא ביצוע עבודת התיקון. הניסיון הרב, החומרים האיכותיים וכלי העבודה הטובים ביותר מאפשרים לאנשי המקצוע של בקשי ניקוי שטיחים לבצע את העבודה במהירות וביסודיות. רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים יכולה להעיד על היכולות הגבוהות כמו גם על השירות המעולה של העסק.

תיקון שטיחים לאחר הצפה

חשוב לטפל ברכוש שנפגע לאחר הצפה מהרגע הראשון, במקרה של הצפה רוב הריהוט והרכוש בבית נפגעים – ספות, וילונות, רהיטים, ריפודים ושטיחים.

השטיחים סופגים את רוב המים ולכן חשוב לטפל בהם בראש ובראשונה. לעיתים דרוש לבצע תיקון שטיחים שנפגעו כתוצאה מהצפה. ניקוי שטיחים הינו הצעד שמגיע לאחר התיקון. חשוב לפנות לחברה המתמחה בתיקון שטיחים לאחר הצפה שתעניק לכם שירותי תיקון מקצועיים ואמינים. תיקון שטיחים לאחר הצפה הוא טיפול שמונע את התפרקות השטיח כתוצאה מהצפה של מים.

בקשי שטיחים מתמחה בתיקון, שיקום ושיחזור שטיחים לאחר הצפה והחזרתם למצב תקין ומחודש.

תיקון שטיחים עם מחט

תיקון שטיחים פרסיים, ידני

שטיחים בעבודת יד, כמו שטיחים פרסיים, הם יצירות אמנות יקרות ערך. כל השטיחים שנארגו ביד זקוקים לתשומת לב וטיפול מיוחד. כאשר שטיח ניזוק, אנו ממליצים לתקן אותו מהר ככל האפשר כדי להימנע מנזקים נוספים.

למעשה, תיקון השטיח בזמן הוא אחד האמצעים העיקריים לשמירה על יופיו לאורך זמן. תיקון בזמן יכול למנוע ממלאכת תיקון פשוטה וזולה להיות עבודת תיקון מורכבת ויקרה.

הכנסת השטיח לתיקון ותחזוקה שוטפים אחת לחמש עד עשר שנים תשמור על מראה נהדר לדורות.

אנו מתקנים כל שטיח ידני  – אוריינטלי, פרסי, נאוואחו וסוגים אחרים. תיקון שטיחים אלו דורש ניסיון וניסיון של שנים. לכן חשוב לבחור עסק עם צוות מומחים מקיף ותיק מאחוריו.

לכל פרויקט שיקום שטיח, קטן או גדול, אנו דואגים ליישם את הצעדים הבאים:

 • הפרויקט ניתן למומחה לסוג האריגה של השטיח.
 • אנו שומרים על ההיבטים האמנותיים והטכניים בתהליך תיקון השטיח.
 • אנו משתמשים בחומרים וטכניקות המשכפלים בצורה הטובה ביותר את המבנה והבסיס המקורי של השטיח.
 • אנו משתמשים בחוטים צבועים המתאימים ביותר לסביבת האזור המשוחזר.

בעת הערכת השטיח, אנו נבדוק אם נחוץ גם ניקוי שטיחים.

תיקון ציציות בשטיח

ניקוי ותיקון שטיחים

ישנן פעולות מסוימות שלא מומלץ לבצע בבית באופן עצמאי. כדאי לפנות לחברות מקצועיות ולבקש את השירותים שלהן. זהו המצב, כאשר דרוש ניקוי יסודי של שטיח. 

כדי לקבל שטיח נקי במיוחד, מבריק וכמו חדש, יש לבצע ניקוי שטיחים על ידי חברה מקצועית. כך יושג ניקיון ברמה גבוהה. אחרי הניקיון, קשה יהיה להבחין שמדובר באותו השטיח. הניקיון יתבצע על הצד הטוב ביותר, בשטיח גדול או קטן ולכל סוג של חומר גלם ממנו עשוי השטיח.

גם במידה ובשטיח דרוש תיקון מסוים – כדאי לפנות אל חברה המתמחה בתיקון שטיחים. לחברה זו, שתיקון שטיחים הוא תחום העיסוק וההתמחות שלה, יהיו כלי העבודה או המכשירים הדרושים לשם ביצוע תיקון באופן מושלם. עובדי החברה יהיו מקצועיים ויידעו לאבחן בדיוק מאיזה חומר גלם עשוי השטיח ואיך יהיה הכי נכון לתקן אותו מבלי לגרום לו נזק.

כאשר מדובר בתחום השטיחים, תמיד כדאי לתת ללקוח מענה שלם והולם עבור כל השירותים שהוא זקוק. כאשר לקוח מסוים יזדקק גם לתיקון שטיח וגם לניקוי, ויוכל לקבל את שני השירותים במקום אחד ללא צורך בכיתות רגליים ובטרחה – אין ספק שהוא השיג את מטרתו והוא יהיה שבע רצון מהשירותים שקיבל. עניין זה יקבל משנה חשיבות במידה ומדובר בשטיח גדול במיוחד שיהיה קשה להעביר אותו ממקום למקום.

נושא השינוע גם הוא נושא שחשוב מאד להתייחס אליו. הלקוחות בדרך כלל יתקשו להביא בעצמם את השטיח אל החברה. לכן חשוב מאד להציע שירות של לקיחת השטיח מהבית והחזרתו לשם בסיום הטיפול, כשהוא מתוקן ונקי. 

תהיה זו הפתעה נעימה מאד לקבל את השטיח בחזרה, נקי, מבריק, בעל צבעים מחודשים וכזה הנראה ממש כמו חדש. כך הלקוח יכול להיות שקט ורגוע ולא יצטרך לדאוג או לנסוע רחוק. מחברה אחת הוא יקבל את כל השירותים.

אריגת שטיחים
נכתב על ידי
שלמה שועעי
שלמה שועעי

דור 4 לשטיחנים ומומחה טקסטיל.
בעל 40 שנות ניסיון ומומחיות בכל סוגי השטיחים, ריפודים ווילונות.
מיעץ לחברות ביטוח / שמאים / אספני אומנות ומוזאונים.

Call Now Button
ניקיון פסח

מבצעים מטורפים לפסח !

ניקוי סלון בד ( 5 מושבים ) 600 ש”ח
ניקוי סלון עור ( 5 משובים ) 750 ש”ח
ניקוי שטיח מכונה ( 6 מ”ר ) 300 ש”ח
ניקוי שטיח עבודת יד ( 6 מ”ר ) 480 ש”ח