ניקוי שטיחים מקיר לקיר, ניקוי שטיחים בבית הלקוח, מקצועי

בין אם שטיח מקיר לקיר הוא השטיח הביתי שלכם, ובין אם הוא מעטר את רצפת המשרד שלכם, שטיח נקי הוא ערובה למראה מרשים של החלל כולו.

חדר עם שטיחים מקיר לקיר

תוכן עניינים

ניקוי שטיחים מקיר לקיר עם בקשי שטיחים

שאיבת אבק תכופה מספקת קו הגנה ראשון מפני לכלוך וחצץ הפוגעים בסיבי השטיח. אך שטיחים זקוקים גם לניקוי נוסף, ניקוי עמוק, מקיף ויסודי. ניקוי שטיח עמוק, עם חברה לניקוי שטיחים, רצוי לעשות כל 12 עד 18 חודשים. אם יש לכם שטיח בהיר או שיש לכם ילדים וחיות מחמד, יש לנקות ניקוי עמוק פעמיים או שלוש בשנה.

בקשי שטיחים מציעה לכם טיפול עמוק, מקיף ויסודי לשטיח שלכם, שיסיר ממנו את הלכלוך הרב שדבק בו עם הזמן ויהפוך אותו לחדש ורענן.

רק בניקוי מקצועי, כמיטב המסורת של בקשי שטיחים, ניתן להסיר באופן מוחלט לכלוך יבש ואבק, להפוך את השטיח לחדש, ואת החלל כולו למדהים!

בקשי שטיחים מצוידת במכשור מתקדם לניקוי שטיחים, כמו גם בחומרי ניקוי איכותיים ואפקטיביים. המומחים של בקשי שטיחים הם בעלי ניסיון רב בענף, ומכירים מקרוב את כל שיטות הניקוי שיחזירו את השטיח שלכם לנעוריו. והשירות? מכל הלב!

כובע מונח על שטיחים

ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבית בעצמכם

לכלוך הוא כמו אלפי להבים קטנים החותכים את סיבי שטיח. כשאתם חוצים שטיח מלוכלך, אתם טוחנים חלקיקי עפר חדים על חוטי השטיח, ויוצרים חתכים זעירים בסיבים. 

הלכלוך בשקיות השואב שלכם, מעורבב עם חתכים זעירים של השטיח היפה שלכם. 

בנוסף, כאשר לכלוך מגרד את הסיבים, הוא מקהה את הברק. לכן אזורים עם עומסי תנועה רבים נראים עמומים יותר משאר השטיח. 

שטיח מקיר לקיר, מנוקה ומתוחזק כראוי, יחזיק מעמד כפליים. למדו איך לשמר את השטיח שלכם עם מראה חדש ורענן במשך שנים.

הגדירו את שואב האבק בגובה הנכון

אם שואב האבק שלכם מוגדר נמוך מדי, אתם יכולים לפגוע בשטיח כמו גם במברשת הגלילה של שואב האבק. אם הוא מוגדר גבוה מדי, שואב האבק לא יאסוף את הלכלוך. כדי לקבוע את הגובה האידיאלי של השואב, הרימו אותו להגדרה הגבוהה ביותר, הפעילו אותו והורידו אותו עד שתוכלו להרגיש את השואב מנסה למשוך את עצמו קדימה.

שאבו לעיתים קרובות

כדי להגן על השטיח שלכם, שאבו את אזורי הכניסה ואזורי התנועה פעמיים בשבוע. את שאר המקומות על השטיחים שאבו לפחות פעם בשבוע. אדמה בשטיחים מושכת אדמה נוספת, ושאיבת אבק לעיתים תכופות תפחית את הצטברות האדמה.

עבדו עם שקית ופילטר נקיים

שקית מלוכלכת או פילטר מלוכלך יכולים לחתוך את כוח היניקה של שואב אבק לשניים. הסיבה העיקרית לכך ששואבי אבק ללא שקיות לכלוך מפסיקים לעבוד היא שהפילטרים לא מוחלפים מספיק פעמים. החליפו או שטפו (אם אפשר) את המסננים על השואבים כל שלושה חודשים. החליפו שקיות בשואב האבק כשהן מלאות בשלושה רבעים של לכלוך.

שאבו במהירות הנכונה

שאבו אבק מספיק לאט כדי להוציא כמה שיותר לכלוך. בצעו מעבר מהיר אחד על אזורים עם מעט תנועה ושני מעברים איטיים על אזורים עם עומסי תנועה רבים. שני מעברים איטיים מסירים לכלוך קרקעי בצורה יעילה יותר מכמה מעברים מהירים.

השתמש בשטיחי הליכה קטנים

השתמשו במחצלות הליכה קטנות מבפנים ומבחוץ כדי למנוע לכלוך מהשטיחים. מחצלות בעלות מרקם גס מחוץ לדלתותיכם מסירות אדמה. הם יהפכו את הפרויקט לניקוי שטיחים קל יותר. מחצלות הסופגות מים בתוך הבית, בכניסה, ימנעו נעליים רטובות על השטיחים.

שואב אבק על שטיח

ניקוי שטיחים עם מקצוען

מרבית יצרני השטיחים ממליצים על שאיבת מים חמים מקצועית כשיטת הניקוי העיקרית לשטיחים מקיר לקיר סינתטיים. שיטה זו מכונה לעתים קרובות ניקוי “קיטור”.

מכניסים לשטיח תמיסת חומר ניקוי, ואז תמיסת שטיפה חמה מאוד בלחץ גבוה מוכנסת לשטיח ונשאבת. כאשר התהליך הזה נעשה כהלכה, תהליך זה מנקה את השטיח עמוק ואינו משאיר אחריו שאריות סבון.

מחירים של ניקוי שטיחים מקצועי עלול להראות לכם גבוה. אתם עשויים להתפתות, לדלג על ניקיון מקצועי לחלוטין ולשכור מכונה לניקוי שטיחים בעצמכם. אל תעשו את זה. מכונת ניקוי שטיחים שכורה או קנויה תסיר את הלכלוך על פני השטח. אבל ניקוי עמוק להסרת אלרגנים, אבק ושאריות שומניות דורש ציוד מיוחד והכשרה של מקצוען. 

3 דרכים להבחין במקצוען

  1. הכל כלול – מקצוענים איכותיים כוללים בשרות ניקוי שטיחים, העברת רהיטים, שאיבת אבק, הסרת כתמים וטיפול בריח כחלק מחבילת ניקיון רגילה.
  2. שטיפה בלחץ גבוה – כדי להוציא את ערימת הלכלוך ולנטרל את ה- pH של השטיח, מקצוענים מכניסים תמיסה חמה לשטיפה, בלחץ גבוהה, לתוך השטיח ואז מוציאים אותה.
  3. הגנה על רהיטים – לאחר הניקוי, מקצוענים מציבים רהיטים על בלוקים או רפידות כדי למנוע מעבר של כתמים מרגלי הרהיטים לשטיח הלח.

אל תקבלו הצעות מחיר דרך הטלפון

מקצוענים איכותיים יקשרו אתכם עם ממליצים וגם יבצעו בדיקה בבית. הם יתנו הערכה בכתב בהתבסס על השטח המרובע של השטיחים, הסוג ומצב השטיחים.  הם גם יתנו הבטחה בכתב לאיכות העבודה שלהם.

הזהרו מהנחות

מקצוענים עם הנחות תלויים בביצוע הרבה מכירות במקום ביצירת קשרי לקוחות מתמשכים. הם בדרך כלל מתיזים סבון על השטיחים שלכם, מוציאים את המים ונעלמים תוך 30 דקות. 

שירות כזה משאיר שאריות סבון שלמעשה ימשוך לכלוך לשטיחים. המחיר “שלושה חדרים תמורת 300 ש”ח” מכניס אותם גם לביתכם כדי שיוכלו למכור לכם תוספים יקרים כמו הסרת כתמים וטיפולי ריח – שירותים שמקצוענים איכותיים כוללים בחינם.

אתה מקבלים את מה שאתה משלמים

מקצוענים איכותיים גובים בהתאם לסוג השטיחים, השירותים הנחוצים לך וגודל העבודה. התהליך כולו יכול להימשך שעה עד שלוש שעות.

סלון ומטבח עם שטיחים
נכתב על ידי
שלמה שועעי
שלמה שועעי

דור 4 לשטיחנים ומומחה טקסטיל.
בעל 40 שנות ניסיון ומומחיות בכל סוגי השטיחים, ריפודים ווילונות.
מיעץ לחברות ביטוח / שמאים / אספני אומנות ומוזאונים.

Call Now Button
ניקיון פסח

מבצעים מטורפים לפסח !

ניקוי סלון בד ( 5 מושבים ) 600 ש”ח
ניקוי סלון עור ( 5 משובים ) 750 ש”ח
ניקוי שטיח מכונה ( 6 מ”ר ) 300 ש”ח
ניקוי שטיח עבודת יד ( 6 מ”ר ) 480 ש”ח