ניקוי ריפודים בירושלים, מקצועי, ניקוי ריפוד ספות, ריפוד רכב

המומחים של בקשי שטיחים מתמחים בביצוע ניקוי ריפודים ובכל סוגי הריפודים. מובילים את תחום ניקוי הספות וניקוי הריפודים בירושלים והסביבה כבר למעלה מ-30 שנה.

Play Video about ניקוי ריפודים בירושלים

תוכן עניינים

ניקוי ריפודים בירושלים, מקצועי, עם בקשי שטיחים

חלק ניכר מהרהיטים בבית מכוסים בריפוד. קיימים סוגים שונים של ריפודים: ריפודי עור, דמויי עור, ריפודים מבדים סינתטיים או ריפודים מבדים איכותיים.

ניקוי ריפודים – למען האסתטיקה וההיגיינה

התוצאה הסופית של ניקוי ריפודים היא רהיט אסתטי יותר, היגייני ונעים יותר לשימוש. ריפוד שאיננו נקי עשוי לגרום לאלרגיות חוזרות ונשנות ואף לבעיות חמורות יותר. ניקוי ריפודים המבוצע על ידי בעל מקצוע מסייע בשמירה על ההיגיינה ובמניעת מחלות ואלרגיות.

ניקוי ריפודים אצל המקצועים

  • למעלה מ- 60 שנה – מעניקים שירותי ניקוי לריפודים, שטיחים, מזרונים וספות כבר למעלה מ- 60 שנה
  • ניקוי עם התוצאה הטובה ביותר – שמים דגש על המקצועיות ואופן ניקוי של הריפודים בכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר
  • הצוות שלנו מנוסה מאד בטיפול בריפודים
  • ניקוי כתמים ללא פגיעה בריפוד – אנחנו יודעים כיצד להוריד את הכתמים הכי קשים מבלי שהריפוד יפגע
  • בקשי שטיחים מתמחים גם ב- ניקוי שטיחיםתיקון שטיחיםניקוי ספותניקוי מזרוניםניקוי וילונות

אנו בחברת בקשי שטיחים מגיעים לבית הלקוח ומאבחנים את סוג הניקוי הנדרש על פי סוג הרהיט, סוג הבד ואופי הכתמים והלכלוך שדבקו בו.

לאחר מכן יבוצע ניקוי ריפודים במהירות וביעילות לשביעות רצונו של הלקוח. אנו נבצע עבורכם ניקוי ריפודי ספות מקצועי, יסודי ומהיר. הריהוט יחזור אליכם נקי, ריחני וכמו חדש.

במה אנחנו מצטיינים?

מחירים מדהימים – אין דבר יותר גרוע מלקבל שירותי ניקוי ריפודים – מבלי לקבל את התוצאות המיוחדות שאתם מצפים להם. בקשי שטיחים נוקטת בגישה ההפוכה. אנו מציעים מחירים יוצאי דופן ומשתלמים מבלי לוותר על האיכות. תקבלו את שירותי ניקוי הריפודים שאתם רוצים ומצפים להם במחיר המגיע לכם.

חזקים בניקוי כתמים קשים – כתמים מסוימים קשים מאחרים. חברות ניקוי ריפודים רבות מחפשות עזרה בכתמים קשים שהם פשוט לא יכולים להוציא בעצמם. אצל בקשי שטיחים יש רקורד של ניקוי כתמים הכי קשים או עמוקים שאפשר לדמיין. אנחנו יכולים להוציא כמעט כל דבר מהריפודים שלכם.

חומרי ניקוי בטוחים לשימוש – ריפוד דורש מוצרי ניקוי בטוחים וידידותיים לסביבה. אחרי הכל, אתם משתמש ברהיטים שלכם כל יום. יש לנקות אותם באמצעות מוצרים המקדמים בטיחות ובריאות. כאשר אתם בוחרים  את בקשי שטיחים לניקוי ריפודים, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם תמיד תקבלו פתרונות ניקוי בטוחים וידידותיים לסביבה.

טכנאים יעילים – אנו מתגאים בכך שאנחנו מציעים את צוות ניקוי הריפודים הטוב ביותר בעסק. אנו שוכרים את הטכנאים הטובים ביותר שיכולים לספק תוצאות תוך שהם עוזרים לנו לעמוד במוניטין שלנו כמצוינות בשירות.

אלפי לקוחות מרוצים – אנחנו כבר הרבה זמן בעסקי ניקוי ריפודים, והייתה לנו הזכות לשרת יותר מ – 10,000 לקוחות באותה תקופה. כל אחד מאותם לקוחות נהנו מהתהליך הייחודי שלנו לניקוי ריפודים.

ניקוי ריפודים ספות

ניקוי ריפוד ספות

השלבים בתהליך ניקוי ריפוד ספות הם:

ניקוי ראשוני: אנו מבצעים תהליך טרום טיפול. מבצעים שאיבת השטיח עם שואב אבק בכדי להסיר חומרים יבשים ורופפים מהריפוד. בשלב מוקדם זה אנו מחפשים כתמים הזקוקים לטיפול, כמו גם קרעים ונזקים אחרים העשויים לדרוש תשומת לב.

טיפול ממוקד: אם וכאשר אנו מגלים כתמים במהלך הניקוי הראשוני, אנו משתמשים בטיפולים מיוחדים כדי להבטיח שהם יוסרו במהלך הניקוי.

ניקוי עקרי: אנו משתמשים בניקוי בקיטור או ניקוי עם מברשת וחומרי ניקוי מתאימים לניקוי העיקרי. זה מבטיח שהריפודים שלכם יהינו מהניקוי העמוק ביותר האפשרי. צורת הניקוי והחומרים יקבעו בהתאם לחומרים מהם הספה מורכבת.

רחיצה / שטיפה: אנו ממשיכים בניקוי על ידי שטיפה של לכלוך או חלקיקים שנותרו.

טיפול סופי: כטיפול סופי, אנו מטפחים את הריפודים בעזרת מברשת מיוחדת. הטיפול מסיר עוד יותר חלקיקים ומבטיח שהריפוד נשאר כמו חדש. חשוב במיוחד עבור בדים עבים יותר.

ייבוש: אנו משתמשים בגישה של ייבוש מהיר כשלב האחרון, שלאחריו הריפוד יהיה מוכן לשימוש.

ספת עור נקיה

ניקוי ריפודים לרכב

ניקוי ריפודים לרכב חשוב לא פחות מאשר ניקוי שטיחים וספות. הרכב הוא מקום חשוב שבו אנו מבלים כל יום. חשוב שגם השהות בו תהיה נעימה. 

חברת בקשי שטיחים מתמחה בניקוי יסודי של ריפודים לרכב. אחרי ניקוי כזה הריפוד נקי מכתמים, מזוהמה ואבק שהצטברו עליו במשך תקופה ארוכה. ניקוי זה גם מעלים ריחות שנדבקו לריפודים, כולל ריחות גוף וזיעה.

אין מרשם או זמן קבוע שבו צריך לבצע ניקוי ריפודים לרכב. אם הריפודים מתמלאים כתמים הנובעים משאריות מזון, זיעה או חומרים שנשפכו על הריפוד במהלך הנסיעות עם הילדים, זה הזמן לבצע ניקוי. 

חשוב להבין כי לא מדובר כאן בניקוי רגיל אלא בניקוי החודר לתוך הרובד העמוק ביותר של הכתמים ומנקה אותם. המומחים של בקשי שטיחים יבצעו עבורכם ניקוי ריפודים יסודי, תוך שהם משתמשים בחומרים ובשיטות העבודה החדישות והיעילות ביותר.

אם הרכב שלכם צריך ניקוי ריפודים לרכב, אנו בחברת בקשי ניקוי שטיחים נשמח להעמיד לרשותכם את כל הסיוע הנדרש ואת הידע שהצטבר אצלנו במהלך שנות עבודה ארוכות. פנו אלינו כעת ותראו כיצד הריפוד ברכב מתחדש ומתמרק.

ניקוי ריפוד - שאלות ותשובות

באיזו תדירות כדאי לנקות את הריפודים?

כשאתם קונים רהיטים אתם מבצעים השקעה – ואתם רוצה לקבל את ההחזר הגדול ביותר האפשרי על ההשקעה הזו. הדרך הטובה ביותר להבטיח שתפיקו את המרב מהרהיטים המרופדים היא לנקות אותם פעמיים בשנה. ניקוי ריפודים פעמיים בשנה מאפשר ניקוי פחות אינטנסיבי ויעיל יותר.

האם באמת יש צורך בניקוי ריפודים מקצועי?

כן. כאשר אתם בוחרים בניקוי ריפודים מקצועי, אתה מקבלים גישה לאנשי מקצוע המשתמשים במוצרי ניקוי ותהליכים שלא תוכלו לשכפל. תוכלו להשיג תוצאות טובות יותר וגם לא תצטרכו לדאוג שהריפוד יפגע.

כמה זמן לוקח תהליך הייבוש?

בדרך כלל מדובר על כ -4 עד 6 שעות עד שהריפוד יתייבש לחלוטין. משך הזמן בפועל תלוי בסוג הריפודים שיש לכם.

האם יש חומר מגן כתמים או הגנות אחרות?

בהחלט. אנו יכולים להמליץ על כמה סוגי טיפולים להגנה ותמיד נוכל להציע כל טיפול שתרצה. הטיפולים הטובים ביותר עבור הרהיטים שלכם תלויים בגודל, בגיל, בצבע ובמאפיינים רבים אחרים.
נכתב על ידי
שלמה שועעי
שלמה שועעי

דור 4 לשטיחנים ומומחה טקסטיל.
בעל 40 שנות ניסיון ומומחיות בכל סוגי השטיחים, ריפודים ווילונות.
מיעץ לחברות ביטוח / שמאים / אספני אומנות ומוזאונים.

ניקוי שטיחים בירושלים

השטיח מלוכלך? מריח לא טוב? חברת בקשי שטיחים מבצעת ניקוי שטיחים בירושלים והסביבה כדי להפוך את השטיח לאסתטי ויפה ולשמור על הבריאות שלכם.
ניקוי שטיח עם מעל 60 שנות ותק

תיקון שטיחים בירושלים

צידי השטיח נקרעו? הצבעים דהו?
אם ברשותכם שטיח איכותי אבל פגום, אל תהססו. עם בקשי שטיחים, השטיח הישן יחדש ימיו כקדם לשביעות רצונכם המלאה.
חידוש שטיחים מעל 60 שנות ניסיון

ניקוי ספות בירושלים

הספה התלכלכה?
הכתמים לא יוצאים?
אצלנו בבקשי שטיחים תקבלו טיפול מסור שיחזיר את הספות שלכם ליופי שהיה להן, ביום שקניתם אותן. מכשור מתקדם וחומרי ניקוי איכותיים

ניקוי מזרונים בירושלים

המזרון מלוכלך?
תפס אבק? נראה ישן?
אנו בבקשי שטיחים נחזיר את המזרון שלכם למצבו המקורי.
אנו מתמחים בניקוי,
תיקון וחידוש מזרונים.

ניקוי וילונות בירושלים

הוילון התלכלך?
התמלא אבק? נקרע?
אצלנו בבקשי שטיחים תקבלו טיפול מסור שיחזיר את הוילונות שלכם ליום שבו קניתם אותם. הוילונות יהיו יפים, נקיים ושלמים.
ניקיון פסח

מבצעים מטורפים לפסח !

ניקוי סלון בד ( 5 מושבים ) 600 ש"ח
ניקוי סלון עור ( 5 משובים ) 750 ש"ח
ניקוי שטיח מכונה ( 6 מ"ר ) 300 ש"ח
ניקוי שטיח עבודת יד ( 6 מ"ר ) 480 ש"ח 

Call Now Button