תיקון שטיחים

תיקון שטיחים עם בקשי שטיחים

תיקון שטיחים זורם במשפחה של בקשי שטיחים מזה מספר דורות עוד מהימים שהסבא של הסבא של יגאל חי באפגניסטן. חברתנו מעניקה שירותי תיקון ושחזור לשטיחים מכל הסוגים.

תיקון שטיחים נדרש בכמה מצבים:

תיקון שטיח דורש עבודה של מומחה, כדאי לפנות לאחד כזה כאשר נוצרים קרעים בשטיח, אם הפרנזים (הציציות) בצידי השטיח נקרעו או נפגמו, אם השטיח קיבל צורה מעוותת ואם הצבעים דהו או התערבבו אלה באלה. אנשי המקצוע של חברת בקשי שטיחים מסייעים לבעלי שטיחים להחזיר אותם למצבם המקורי ולהפוך אותם ליפים לעין ונעימים לשימוש. לא אחת תיקון שטיחים בא בנוסף לפעולת ניקוי המבטיחה שהשטיח יחזור לבעליו לא רק שלם ויפה אלא גם נקי וריחני, ממש כמו חדש.

תיקון ושיחזור באופן ידני

תיקון שטיחים היא משימה המתבצעת בדרך כלל באופן ידני, על בעל המקצוע לשחזר את האריגה המקורית של השטיח על פי המראה ובלי סטיות או קווים שונים זאת בכדי להבטיח כי מראה השטיח לא ישתנה והשחזור יראה כחלק מקורי מהשטיח עצמו, בכדי לבצע את בודדה זו כראוי יש לפנות לבעל מקצוע מיומן ומנוסה שיהיה מסוגל לעשות שחזור רק על פי מראה עין.

את זאת אנו בבקשי שטיחים יכולים להבטיח לכם, צוות העובדים שלנו הם אומני אריגה מנוסים אשר עובדים בתחום אריגת השטיחים כבר למעלה מ-40 שנה ומסוגלים לבצע שחזור ותיקון שטיחים מלא לכל סוג אריגה ולכל שטיח שיחזיר אותו למראה המקורי שלו ויסתיר את העובדה כי חלק ממנו עבר שחזור.

צרו עמנו קשר דרך הטופס בצדו השמאלי של האתר או באמצעות מספר הטלפון החינם שלנו 2485* או 1-800-22-00-66 וקבלו הצעת מחיר משתלמת לתיקון השטיח שלכם.

 

 

שחזור ותיקון והשטיח שלכם כמו חדש

במידה ושחזור הקטע הפגום של השטיח יתבצע כראוי השטיח שלכם יכול להיראות שוב כמו ביום בו רכשתם אותו מהחנות, הסוד שמאחורי התיקון המוצלח הוא יכולות השחזור של האורג, במידה והוא בעל מקצוע מנוסה סביר מאד להניח כי הוא יצליח לשחזר באופן מלא ומקורי ולבצע את מלאכת התיקון בהצלחה.

שלבים בביצוע תיקון שטיחים

  1. בשלב הראשון מאבחן איש המקצוע של בקשי ניקוי שטיחים את סוג התקלה ואת החומרה שלה. לאחר מכן הוא יצביע על הדרך הטובה ביותר לפתרון הבעיה.

  2. השלב הבא הוא ביצוע עבודת התיקון. הניסיון הרב, החומרים האיכותיים וכלי העבודה הטובים ביותר מאפשרים לאנשי המקצוע של בקשי ניקוי שטיחים לבצע את העבודה במהירות וביסודיות. רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים יכולה להעיד על היכולות הגבוהות כמו גם על השירות המעולה של העסק.

 

אם ברשותכם נמצא שטיח איכותי אבל פגום, אל תהססו. צרו קשר עם בקשי ניקוי שטיחים
ותראו כיצד השטיח הישן מחדש ימיו כקדם.
אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולשרת אתכם בעל עת שנידרש, לשביעות רצונכם המלאה.