ניקוי ספות בירושלים

בקשי שטיחים הינה חברה המתמחה בשירותי ניקוי ספות בירושלים כבר למעלה מ-30 שנה.

ניקוי ספות בירושלים והסביבה על ידי המומחים של בקשי יחסוך לכם זמן וממון ויאפשר לכם ליהנות מספות נקיות וריחניות מבלי להוציא משאבים על רכישת ספות חדשות.

ניקוי ספות בירושלים

ניקוי ספות בירושלים רק אצל המקצוענים

ניקוי ספות - בקשי שטיחיםבקשי שטיחים עושה שימוש במכשור החדיש ביותר הקיים בשוק לניקוי ספות ונותנת מענה מקצועי ומהיר לכל בית ועסק באזור ירושלים.

ניקוי ספות נעשה במפעל של בקשי בירושלים, שם הספות עוברות ניקוי וחיטוי יסודי מכל הכתמים, האבק, הריחות והבקטריות שדבקו בהן ובמקרה הצורך על פי בקשת הלקוח אנו עושים גם תיקון וחידוש ספות מכל הסוגים.

עשרות שנים של שירות וניסיון הפכו את בקשי שטיחים למה שהוא – חוד החנית בתחום ניקוי ספות בירושלים. אנשי המקצוע שלנו מגיעים עד לבית הלקוח, מעריכים את סוג הניקיון הנדרש ומבצעים נקיון ספות יסודי בקלות וביעילות. אנו מומחים בניקוי ספות בד כמו גם ניקוי ספות עור ומסירים כל כתם וכל גרגר אבק.

ניקוי ספות מקצועי הכולל שירות עד בית הלקוח

חברתינו מעניקה שירות עד בית הלקוח, אנו מגיעים אליכם עם צוות מנוסה שמעריך את סוג הניקוי שצריך לבצע, הצוות של בקשי שטיחים מגיע עם ציוד ומכשור חדיש המאפשר להם לבצע את נקיון הספה אצלכם בבית! במידה ודרוש תיקון או חידוש של הספות צוות החברה מביא את הספות אל המפעל הנמצא בירושלים ומחזיר לאחר ניקוי וחיטוי יסודי.

צריכים ניקוי ספות בירושלים והסביבה? קבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר

פנו למומחים של בקשי ניקוי שטיחים בטלפון 2485* או 1-800-22-00-66