ניקוי שטיחים פרסיים

שטיחים יקרים שיוצרו בעבודת יד דורשים עבודת ניקוי שטיחים פרסיים מקצועית, ניקוי זהיר ואיכותי עם מלוא תשומת הלב. שטיח פרסי איכותי הוא כזה שאמור ללוות אותנו שנים, וגם לאחר שימוש ממושך ניתן לשוות לו מראה חדש ולהחזיר לו את הצבע והברק.

אצלנו בבקשי שטיחים, המפעל הוותיק והמנוסה בישראל לשירותי ניקוי ותיקון שטיחים, ניקוי ספות, וילונות וריפודים מקדישים תשומת לב מיוחדת לכל שטיח ובמיוחד לשטיחים יקרים שנוצרו בעבודת יד.

ניסיוננו הרב בתחום מאפשר לנו לזהות את מקור הכתמים ולסלק אותם תוך שמירה על מבנה השטיח ואיכותו.

ניקוי שטיחים פרסיים

מה ההבדל בין ניקוי שטיחים פרסיים לרגילים?

בניגוד לשטיחים מסוגים שונים, שטיחים פרסים משלבים בין צורות וצבעים שונים. הפתרון האידיאלי לצורך שמירה על השטיחים, הינו הקפדה על פעולת ניקיון ושימוש בחומרי ניקוי איכותיים שיעניקו להם מראה יפה. שטיחים פרסיים ידועים כמותג איכותי בבתים ובמשרדים, הם מאפשרים ליצור אווירה ייחודית בבית.

בשונה משיטות ניקוי ישנות שהיו נהוגות בעבר, כמו למשל תלייה וייבוש באור השמש, כיום חברות המבצעות ניקוי שטיחים פרסיים עושות שימוש בחומרי ניקיון איכותיים אשר מחזירות לשטיחים את המראה המקורי. ניקוי אשר מתבצע על ידי חברה מקצועית יבטיח שמירה של השטיחים לאורך זמן רב. על מנת שיהיה ניתן ליהנות מהשטיחים, כדאי לבחור חברת ניקיון מקצועית. חברת ניקיון מקצועית לשטיחים תחזיק חומרי ניקיון איכותיים.

שטיחים פרסיים כאמצעי בידוד

שטיחים פרסיים מהווים אמצעי בידוד של החדרים בבית. בימי החורף השטיחים מגנים מפני פגעי מזג האוויר ומונעים מהקור להיכנס לבתים. הם עונים על הצרכים של אנשים בצורה מושלמת, הם בעלי מראה יפה, הם נותנים אפשרויות של הגנה מפני פגיע מזג האוויר.

חברה מקצועית בתחום ניקוי ספות ושטיחים תסייע בניקיון השטיחים על ידי סילוק האבק והלכלוך. שטיחים פרסיים הם בעלי מראה יוקרתי, לפיכך חשוב מאד לשמור על המראה שלהם באמצעות חומרי ניקוי מתאימים. ניקוי שטיחים בצורה מקצועית תבטיח לכם שמירה על השטיחים לתקופה ארוכה.

 

השטיח הפרסי הוכתם ומראהו נפגע? חייגו עכשיו 2485* או 1-800-200-290 ונחזיר לו את המראה החדש.

יש נזק רציני יותר לשטיח? בקשי שטיחים מתמחה בתיקון שטיחים פרסיים.