ניקוי שטיחים מחיר

ניקוי שטיחים ברמה היום יומית מתבצע באמצעות מכשירים וחומרי ניקוי ביתיים. ניקוי כזה דורש לא מעט זמן ומאמץ שלא תמיד מובילים לתוצאה הרצויה.

בכדי לקבל תוצאה מושלמת ושטיח נקי וריחני יש צורך בניקוי שטיחים מקצועי הכולל הסרת חול ולכלוך שהצטברו בתחתית הסיבים של השטיח.

אם השטיח נפגע כתוצאה מהצפה, הטיפול בשטיח כולל ייבוש והחזרה שלו לקדמותו. מחיר ניקוי שטיחים מקצועי אינו כל כך גבוה כפי שרבים חושבים והוא בהחלט שווה את ההשקעה.

מה גם ששטיחים הם דבר יקר ולא פעם מדובר בשטיח שעבר בירושה והוא בעל ערך סנטימנטלי גבוה ולכן חשוב מאוד לשמור עליו ולתת לו את טיפול מקצועי בעזרת מכשור וחומרים מתאימים.

 

המחיר המשתלם לניקוי שטיחים אצל המקצוענים בתחום

חברת בקשי ניקוי שטיחים מתמחה בטיפול בשטיחים ובניקוי של כל סוגי הכתמים והלכלוך האפשריים ומציעים מחיר אטרקטיבי במיוחד לניקוי שטיחים. אנו מתמחים גם בשחזור שטיחים ותיקון שטיחים במקרים של פגיעה קשה. המחירים עבור ניקוי שטיחים נקבעים לפי מספר פרמטרים שונים. אצלנו הלקוחות משלמים עבור ניקוי שטיחים מחיר הוגן.

 

ניקוי שטיחים חשוב לכל מי שיש ברשותו שטיח איכותי ויקר. המומחים של חברת בקשי שטיחים יחזירו את השטיח למראה המקורי שלו וישביחו את ערכו.

מבחינה בריאותית – שטיח נקי מונע הופעת מחלות ואלרגיות שונות אצל מי שרגישים לכך.

 

אם ברשותכם שטיח שצריך לנקות ולחדש, פנו כבר כעת לחברת בקשי ניקוי שטיחים בטלפון 2485* או 1-800-22-00-66.
נשמח להעניק ניקוי שטיחים במחיר המשתלם ביותר.