ניקוי שטיחים בירושלים

ניקוי שטיחים איננו עניין של מה בכך. השטיח צובר כמות נכבדה של לכלוך. האבק חודר לתוך הסיבים של השטיח והלחות הופכת אותו לגוש שלא ניתן להסיר אותו בעזרת ניקוי שטיחים רגיל. גם השואב החזק ביותר איננו יכול לו. ככל שהשטיח גדול וכבד יותר, כך מלאכת הניקוי צריכה להיות מקצועית יותר. חברת בקשי ניקוי שטיחים מבצעת ניקוי שטיחים בירושלים והסביבה ללקוחותיה הנאמנים ולכל מי שמעוניין לשמור על הבריאות שלו ושל בני ביתו ולהפוך את השטיח לאסתטי ויפה, כפי שהיה בעבר.

 

ניקוי שטיחים בירושלים – מומחיות לצד יעילות

אנשי המקצוע של בקשי שטיחים מתמחים בביצוע ניקוי שטיחים בירושלים לכל סוגי השטיחים. אנו מגיעים לבית הלקוח, מזהים ומאבחנים את סוג הטיפול הנדרש ולוקחים את השטיח למפעל הניקוי בירושלים, שם הוא מקבל את הטיפול הראוי ביותר. בתום הטיפול מוחזר השטיח לבעליו כשהוא נקי, ריחני ונעים למגע. במקרה הצורך בקשי שטיחים מבצעת גם תיקון שטיחים כדי לטפל בקרעים שונים שנוצרו בשטיח עם השנים.

ניקוי שטיחים בירושלים והסביבה

ניקוי שטיחים לא רק בירושלים אלא גם הסביבה הקרובה אליה

בקשי שטיחים היא אמנם חברה הממוקמת פיזית בעיר ירושלים אך מעניקה שירותים כלל ארציים ובטח לבטח לאזורים הסובבים את העיר ירושלים כגון: מבשרת ציון, בית שמש, אביעזר, אבן ספיר, אדרת, אורה, אשתאול, בית זית, בית מאיר, בית נקופה, תקוע, מעלה החמישה, בר גיורא, גבעת יערים, גבעת זאב, מעלה אדומים, מכבים, רעות, מודיעין, מודיעין עילית, ביתר עילית, פסגת זאב ועוד….

אז אם אתם תושבי אחד מהיישובים / ערים הללו שקרובות לירושלים ומחפשים אחר שירותי חברה מקצועית בתחום של ניקוי שטיחים בירושלים ותיקון שטיחים בירושלים צרו עמנו קשר עכשיו.

ניקוי שטיח מקצועי

בקשי שטיחים – חברה ניקיון מהמובילות, המנוסות והמקצועיות באזור ירושלים

בקשי שטיחים היא חברה בעלת הוותק הגדול והעשיר ביותר שבין חברות ניקוי השטיחים באזור ירושלים, הצוות שלנו מורכב מאנשים שעובדים בתחום זה כבר למעלה מ- 40 שנה כאשר החברה עצמה נמצאת בתחום למעלה מ- 60 שנה. בין כל חברות הניקוי והתיקון של שטיחים בירושלים והסביבה הקרובה אליה, בקשי שטיחים היא המובילה ברמת המקצועיות ורמת הגימור אליהם מגיעים השטיחים לאחר ניקוי, אל תבזבזו את זמנכם התקשרו אלינו כבר עכשיו ונציג שלנו יגיע לבתיכם לאסוף את השטיח במהרה.

ניקוי שטיחים

 

צרו קשר עם החברה המובילה לניקוי שטיחים בירושלים

התקשרו עכשיו לטלפון 2485* וקבלו את הצעת המחיר הטובה ביותר!