ניקיון לקראת הפסח

ניקוי הבית לקראת החג מכונה פעמים רבות כ- "ניקיון פסח", אותו מבצעים לפחות כמה פעמים בשנה, אך לבל נשכח כי ניקיון זה כולל ניקוי של כלל חלקי הבית לרבות מוצרי בדים כמו שטיחים ווילונות.
בכל בית חדרים מאובזרים ובעיקר חדרים מרובי ארונות כמו מטבחים, חדרי עבודה וחדרי ילדים הנוטים להתלכלך ולצבור אבק. מקור נוסף לקליטת אבק הוא הריפודים והבדים הנמצאים בחללי הסלון והבית.

חשוב לציין כי בדים דורשים טיפול מיוחד ופרטני, שהרי ישנם בדים מורכבים הדורשים ניקוי מיוחד, אך לעומת זאת ישנם בדים פשוטים יותר הדורשים ניקוי רגיל במכונת כביסה, אך כמובן שתמיד יש לקרוא את הוראות היצרן טרם ניקוי הבד על מנת שלא להרוס אותו.

ניקוי בדים באופן עצמאי או על ידי חברות ניקיון?

כיום, יש לא מעט חברות המציעות שירותי ניקוי ספות ושטיחים ברמה הגבוהה ביותר, שהרי ספות ושטיחים מרבים להתלכלך ביום יום, הן מחיות מחמד והן מילדים המשחקים ושופכים משקאות על הספות והשטיחים במרבית הפעמים צוברים כתמים שלא יורדים על ידי ניקוי רגיל ביתי, אלה רק על ידי חומרים מיוחדים אותם מחזיקים חברות המציעות ניקוי בדים וריפודים.
מסיבה זאת, חשוב כל תקופה מסוימת להזמין שירותי ניקוי לצורך ניקוי יסודי של הספות, השטיחים ובכלל כל סוגי הבדים והריפודים הקיימים בחלל ביתכם.

ניקוי וילונות

כחלק מהשירותים אותם מעניקות חברות המתעסקות עם ניקוי בדים, הן מעניקות שירות ניקוי של ווילונות, הרי ישנם וילונות מיוחדים העשויים מבדים איכותיים אותם לא ניתן לנקות על ידי כיבוס רגיל, אלה יש צורך בניקוי יבש על מנת להוציא אבק וכתמים שעלולים להצטבר עם השנים. ברוב המקרים, ניקוי זה נעשה במכבסות של החברה, אך ניתן להזמין גם שירותי ניקוי עד לבית הלקוח.

כיצד בוחרים חברה אמינה ומקצועית לניקוי בדים?

ניקוי בדים הוא לא עניין של מה בכך ודורש היכרות מעמיקה עם כל סוגי הבדים הקיימים בשוק, על מנת לבצע זאת בצורה נכונה ויעילה כדי שלא לפגוע באיכות הבד. לכן, חשוב מאד לבחור בחברה בעלת ניסיון רב ומוניטין בתחום המחזיקה ברשותה חומרים איכותיים ואנשי מקצוע מיומנים.