כיצד מתבצע תהליך ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים של מערכות ישיבה סלוניות מתבצע לאחר שיחה טלפונית בין נציג החברה ללקוח המספקת מידע כללי. נציג החברה מגיע אל בית הלקוח לאחר השיחה על מנת לבחון את הריפוד. פגישה זו מהווה את הבסיס לתיאום הציפיות בין חברת הניקיון לבין הלקוח. עלות הביצוע תלויה בסוג הבד ובמספר היחידות המיועדות לניקיון.

נציג החברה בוחן את הרהיטים ומספק תמונה משוערת באשר לתוצאות הניקוי.

חברה בעלת ניסיון בתחום ניקוי ספות תעניק מידע רחב באשר לתוצאות בשקיפות מלאה ובאחריות. בעת השיחה מיודע הלקוח באשר לכתמים שאינם עתידים לרדת מהריפוד בתהליך הניקיון, אם ישנם כאלה. התעריף נקבע יחד עם מועד הביצוע לאחר הסכמת הלקוח. נציגי החברה מגיעים אל בית הלקוח בזמן שנקבע, מצוידים במכשור חדיש המיועד לניקיון. ניקוי ריפודים של ספות מתנהל בממוצע במשך שעתיים, כאשר לאחר מכן נדרשת יממה מלאה לתהליך הייבוש של הריפוד.

ניקוי ספות

ניקוי ריפודים עשויים עור

אם המדובר הוא על ניקוי ספות עור מועברת מערכת הישיבה אל בית העסק של החברה לאחר הפגישה בבית הלקוח. במקרה זה מתבצע הניקוי במשך שבוע על ידי מכשור וחומרים מיוחדים המותאמים לעור. אם מדובר בעור נאפה, אפשרי הטיפול בבית הלקוח ומבוצע באופן ידני בשילוב ציוד חדיש. העור משומן ומרוכך עם סיום הניקיון. עורות נובוק וזמש נלקחים לבית העסק לטיפול הדורש ניקוי ידני, ריכוך לכלוך וציפוי מעטה הגנה המגן מפני כתמים עתידיים.

למידע נוסף אודות ניקוי ספות עור

ניקוי ריפודים עשויים בד

ניקוי ספות בד מתבצע באמצעות חומר ניקוי המוחדר אל הריפוד לאחר שאיבת אבק יסודית. ההחדרה של החומר מבוצעת על ידי הברשה אינטנסיבית וקרצוף. חשוב לציין כי החומר והמברשת מותאמים לרמת הלכלוך ולסוג הבד כדי לשמור על איכותו ולהסיר את הכתמים כיאות.

לעתים נדרש לבצע החדרה בהזרקה של חומר הניקוי אל הריפוד להשגת תוצאות מקסימליות, ולעתים בוחרים נציגי החברה לבצע ניקיון על ידי פיזור של קצף יבש. בתום אחד מהתהליכים הללו נשאב חומר הניקוי והלכלוך על ידי יניקה עוצמתית באמצעות מכשור המותאם לכך. בשלב זה יוותר הריפוד לח ונקי. אם עולה הצורך מבוצע ניקוי ידני ממוקד בכתם עקשן המסרב להתנקות.

למידע נוסף אודות ניקוי ספות בד

טיפולים רלוונטיים נוספים

ניתן לבצע ריכוך של ריפוד הספות, טיפול במצבים בהם ניכרת הצהבה המאפיינת ריפוד בהיר והלבנה של הריפוד. תהליך נוסף המשמש לשמירה על ניקיון הספות הוא הוספה של שכבה דקה המשמשת כשכבת מגן על הבד ומאפשרת את ההגנה מפני חדירה של נוזלים ולכלוך ולכן מגנה על הריפוד מפני כתמים עתידיים (טיפול טפלון).